Ar esate pasiruošę pasiekti savo svajones!

Ar esate pasiruošę pasiekti savo svajones!

Dažnai tenka girdėti frazę „Sekite savo svajones!“, tačiau realybėje retas kuris tai daro. Gyvenimas nestovi vietoje ir dažnai būna taip, kad prisikaupia nemalonių darbų, kurių nenorime daryti, bet padarome, tačiau tik tam, kad pragyventumę dieną. O kaip su svajonėmis? Jų juk irgi priskaupia. Negi jos nesvarbios? Tiesą sakant, yra daugiau nei viena priežastis, kodėl ne tik, kad reikia, bet yra būtina sekti savo svajones.


Pirmiausia svajonės padeda išgyventi net blogiausias dienas. Kaip? Sunkiu momentu svajojimas padeda nenusiminti, išlikti atkakliam ir nesustoti. Būtent todėl suklyde bandome dar, dar ir dar kol galiausiai pavyksta. Jei klaidos yra kelias į sėkmė tai svajojimas yra variklis kuris skatina tą kelią įveikti. Be savo svajonių mes esame silpnesni, o gyvenimas be svajonių yra slogus. Būtent, todėl svajojantys žmones laimingesni. Net dar svajonei nespėjus išsipildyti, jau pats svajonės siekimo progresas teikia džiaugsmo, o kai artėji savo tikslo link, atsiranda ryškus euforijos pojutis. Kuo daugiau darbų atliksite savo svajonei pasiekti tuo didesnį pasitikėjima savime turėsite. O su augančiu pasitikėjimu įgausite daugiau drasos ir turėsite daugiau energijos įgyvendinti visas turimas svajones.


Svajojantys žmones naturaliai sukuria aukštą savivertę ir yra įdomūs. Ir ne tik tai. Svajodami pritrauksiate kitus žmones, kurie turi tas pačias vertybes ir interesus. Kuo labiau apsupsite save tokiais žmonėmis, tuo lengviau bus gauti vertingų patarimų ir motyvacijos veikti toliau. Be to nusprende siekti savo svajonių, suteikiate vilties kitiems norintiems padaryti tą patį. Kiekviena sėkmės istorija yra paskata tiek tam kuris ją papasakojo, tiek tam kuris ją išgirdo.


Dėja, visi vienu ar kitu momentu esame susidūrę su tokiais žmonėmis kurie kategoriškai pareikšė sausos ar motyvuotos kritikos pasisakydami, kad mūsų svajonės yra neįmanomos. Siekdami savo svajonių turite galimybę įrodyti, kad jie klydo. Tiesiog eikite savo svajonių link ir galbūt vieną dieną žmonės kurie jumis netikėjo taps tais kurie visiems pasakos kaip su jumis susipažino. Juk niekad negali žinoti, kaip situacija pasikeis.


Gyvename tik kartą, tačiau jei gyvename prasmingai vieno karto užtenka. Svajonės suteikia gyvenimui prasmingumo. Todėl visiškai nesvarbu kokio jūs esate amžiaus - svajokite ir siekite savo svajonių. Jei jų nesieksite, niekas kitas to nepadarys.