Kaip pirkti?

Kaip pirkti?

Internetinėje parduotuvėje perkusvajone.lt už išsirinktas prekes galite atsiskaityti Jums patogiais būdais:
• atlikti apmokėjimą bankiniu pavedimu
• atsiskaityti per bet kurio Lietuvos banko el. bankininkystę, ar per Paysera
• atsiskaityti už prekes užsakymo pristatymo metu


Atsiskaitymas bankiniu pavedimu
Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu atlikite bankinį pavedimą į LT357300010165510720 (Swedbank) sąskaitą. Atkreipiame dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti perkusvajone.lt užsakymo numerį, taip galėsime greičiau užskaityti Jūsų mokėjimą.


Atsiskaitymas per el.bankininkystę, ar per Paysera

Užsakymo lange paspaudus mokėjimo per el.bankininkystę mygtuką, Jums bus pasiūlyta pasirinkti vieną iš bankų ir mokėjimą atlikti per atitinkamo banko internetinės bankininkystės vidinę sistemą.

Sąskaitos rekvizitai:
Gavėjas: Simonas Viskontas
A/S: LT357300010165510720
Bankas: Swedbank
Įmonės/Veiklos kodas: 1011272
Mokėjimo paskirtis: Būtinai nurodykite užsakymo numerį.


Atsiskaitymas užsakymo pristatymo metu

Atsiskaitymas užsakymo pristatymo metu yra galimas tik jeigu prekių krepšelis yra daugiau, negu 10 EUR. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą užsakymo pateikimo metu, jo apmokėti nereikės, tą reikės padaryti užsakymo pristatymo metu, kai kurjeris atveš prekes Jums į namus jūsų nurodytu adresu. Užsakymo pristatymo metu galėsite atsiskaityti kortele arba grynais pinigais (reikia turėti lygią grynų pinigų sumą, nes kurjeris neduoda grąžos). Tik pilnai atsiskaičius su kurjeriu, t.y. sumokėjus visą užsakymo sumą (prekių kaina + pristatymos išlaidos), prekės bus atiduotos Jums.